TROTTO - територія бруківки

УКЛАДАННЯ ТРОТУРАНОЇ ПЛИТКИ

Процес укладання тротуарної плитки не вирізняється особливою складністю, тому для цього не потрібні певні знання і навички – достатньо дотримуватися всіх вимог, певних правил, тільки в цьому разі вдасться отримати високоякісне покриття, яке прослужить упродовж багатьох років, без зміни зовнішнього вигляду.

УКЛАДАННЯ

TROTTO проведе вас через кожен крок вашого проекту мощення бруківки, незалежно від того, чи це ваш перший чи десятий.
Крок 1

Незалежно від того, скільки разів ви укладаєте бруківку, це може бути брудною роботою. Згодом буде красиво, але буде багнюка. По-перше, ви повинні викопати верхній шар ґрунту, якщо ваш проект не передбачає перекриття існуючого бетону. Різні типи проектів вимагають різної кількості ґрунту для викопування. Після встановлення ущільненого заповнювача, підстилкового піску, твердих ландшафтів і швів встановлюється ще один шар ущільненого заповнювача.

Крок 2

Рекомендується укладати бруківку глибиною від 10 до 15 сантиметрів на ущільнений зернистий заповнювач. Залежно від типу ґрунту та застосування, глибина основного шару буде різною. Це запобіжить зсуву або осіданню бруківки, якщо основа вирівняна і міцно утрамбована.

Крок 3

Після укладання основи додається шар піску, вирівнюється або виконується стяжка. Для того, щоб бруківка належним чином зчепилася між собою та забезпечувала гладку поверхню, підстильний пісок відіграє вирішальну роль. Рекомендується рівномірно посипати підстилковий пісок по базовому матеріалу на глибину принаймні 3 сантиметри.

Крок 4

Перед укладанням бруківки пісок розрівнюють. Потім шви між бруківкою замітають полімерним піском, а для рівномірного розподілу піску необхідно використовувати ущільнювач. Підвищити міцність з’єднань можна майже на 20% шляхом їх ущільнення. Крім того, що полімерний пісок не допускає попадання сміття та бур’янів у шви, він ще більше закріплює бруківку. Бруківка, плити та природні камені укладаються з використанням полімерного піску, який спеціально розроблений для заповнення вузьких або широких швів. Значною перевагою перед звичайним піском є те, що він залишається на місці та стабільний. Під час вологої погоди він розм’якшується, а під час сухої погоди стає твердішим, щоб краще протистояти руху ґрунту.